Düğün Organizasyonları

 

 

Mavi Gökyüzü, Mavi Havuz...

Siz de Görün,

Farkı Hissedin...

 

Konya’nın içinde unutulmaz düğünlerin yaşandığı Öncü Düğün Salonu sizin düğününüz içinde düğün paketi hazırladı.

Düğün davetiniz için gerçekleştirmek istediğiniz tüm masa süslemeleri, fotoğraf ve video çekimi, pastanız ve mükemmel lezzetleri birleştiren yemek menüsü düğün paketi olarak sizelere sunuluyor.

Böylece düğün hazırlığı yükünün bir kısmı üzerinizden alınarak  düğün davetleriniz, güzelliklerle dolu unutulmaz anılara dönüşüyor.

Gerçekleştireceğiniz düğün davetlerinde yabancı müzikten oyun havasına kadar geniş bir repertuara sahip müzik grupları gecenize renk katacaktır.

Düğün davetlerinizi unutulmaz anılara dönüştürürken nişan, evlilik yıldönümleriniz, doğum günleriniz için en uygun mekân olarak karşınıza çıkıyor.

 

Kır Düğünü

Kır düğünü organizasyonları son zamanlarda normal ve kapalı alanlarda yapılan düğün davet organizasyonlarından farklı hale gelmiştir. Alanın açık olması insanların daha rahat ve etkin hareket etmelerini kolaylaştırmaktadır. Düğün organizasyonu için bu alanların özel olarak belirlenmiş olması açık hava kır düğünü organizasyonlarını çekici hale getirmiştir. Kapalı alanda ki tüm organizayonlarının yanı sıra düğün organizasyonu için daha bol etkin malzemeler mesela havai fişek , sis makinası , konfetiler , ve daha sayamadığımız birçok etken kır düğünlerini çekici kılmaktadır.

Kır düğünü fiyatları artık cep de yakmıyor, neredeyse standart düğün fiyatlarına yemekli düğün yapmak mümkün. Zengin menü çeşitleriyle kaliteli hizmet anlayışı, uygun fiyatlarla buluştu. Öncü Sosyal Tesisleri işinin ehli deneyimli personeliyle sizlere unutulmaz biz düğün sözü veriyor. Siz 600 kişilik havuz başı alanında yemeklerin ve eğlencenin tadını çıkarırken, biz misafirlerinizin kapıda karşılanmasında, yolcu edilmesine değin her şeyi organize edip yıllarca konuşulacak bir düğün için çalışıyoruz.

 

Rezervasyon için tıklayın

 
Öncü Sosyal Tesisleri
Ticari Ünvanı
Meram Yaka Cad. Aşkan Mah. No: 127 42090 Meram / KONYA / TÜRKİYE
2010 Tüm Hakları Saklıdır.
Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları | İletişim
Biz yaptık, perspektif.com